fot.

JANUSZ SKOREK
1975 - "Całun" na pn. ścianie Grandes Jorasses, z Marianem Piekutowskim, pierwsze polskie przejście.
1977-78 - Pn. ściana Eigeru zimowe przejście drogi klasycznej z Janem Wolfem, Andrzejem Czokiem i Walentym Fiutem.
1977-78 - Finsteraarhorn, prawdopodobnie nowa droga, z Janem Wolfem, Andrzejem Czokiem i Walentym Fiutem.
1979 - Lhotse (8511 m) razem z Jerzym Kukuczką, Andrzejem Heinrichem i Andrzejem Czokiem.
1983 - Via dell'Ideale na pd. ścianie Marmolaty - I zimowe przejście, z Jerzym Kukuczką, Januszem Kurczabem, Marianem Piekutowskim i Zbigniewem Wachem.
1983- Thalay Sagar (6904 m) w Himalajach Garhwalu I wejście pn.-wsch. filarem-z Andrzejem Czokiem i Hansem-Christianem Dosethem, Frodem Guldalem i Havardem Nesheimem.